Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Toyota iQ

€5,200
2009' Toyota iQ photo #1
2009' Toyota iQ photo #2
2009' Toyota iQ photo #3
2009' Toyota iQ photo #4
2009' Toyota iQ photo #5
2009' Toyota iQ photo #6
6 photos
Age: 15 years
Mileage: 170000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: White

TOYOTA IQ 1.0 BENZIN
VITI 2009
KAMBJO AUTOMATIKE
KONDICIONER
KOMPJUTER BORDI
KOMANDA NE TIMON
PARROT PER TELEFON
SOBE NGROHJE
BLUTOOTH,AUX,USB,
XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE
E sapo ardhur me dogane te paguar,ne gjendje shume te mire
Cmimi 5200

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 8 February 2024
Support Ukraine