Bookmark This

2004' Toyota Hilux

€10,000
Report This Ad!
  • 2004 Toyota Hilux in Berat, Albania
  • 2004 Toyota Hilux in Berat, Albania - 2
Mileage: 110000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual

Shitet toyota hilux super makine ne super gjendje viti i prodhimit fund 2004 goma te reja 600€ te vendosura dje japoneze makina ka 120 mij kilometra origjinale makina esht shum ekonomike 6-6,5L/100km me sherbime te bera te gjitha parakolp dhe pasqyra te nikeluara me shkalle anesore kupole origjinale me xhama te zinj xhama te 4 elektrik hapje mbyllje me pult makina ka 2 vjet qe ka hyr ne shqipri esht ne super gjendje e mbajtur per qejf shitet per arsye te mijat personale cmimi eshte I padiskutueshem

  • 069Show phone
  • Berat
  • 2 August 2020