Bookmark This

2007' Toyota Corolla

€4,600
Report This Ad!
  • 2007 Toyota Corolla in Tirane, Albania
Body: Sedan
Mileage: 10000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet Toyota Corolla 1.4 naft viti 2007 kambjo automatike me 150 mij km ngjyre e zeze metalizato perle .makina disponon klima perfekt te 4 xhamat elektrik pasqyra elektrike komanda ne timon 3 celsa me pult kasetofon me cd sistem alarmi.te gjitha sherbimet e bera me libra sherbimi vaj filtra pomp Uji gomina bateria e re armutizator ferrota dhe disqet e frenave te sapo nderruar te 4 gomat e reja me disqe alumini .letrat deri ne tetor te 2020.makina esht ne gjendje te shkelqyer mund ta kontrolloni ku te doni

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 11 September 2020