Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2006' Toyota Corolla

€5,999
2006' Toyota Corolla photo #1
2006' Toyota Corolla photo #2
2006' Toyota Corolla photo #3
2006' Toyota Corolla photo #4
2006' Toyota Corolla photo #5
2006' Toyota Corolla photo #6
6 photos
Body: Sedan
Age: 17 years
Mileage: 40000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Toyota Corolla 1.4 Diesel
Vit Prodhimi 2006
Kambio Automatike
Makine ekonomike dhe komode ne maksimum per kategorine e saj. E pershtatshme per qytet dhe udhetime te gjata.
Kilometra 41 mije te verifikueshme, me liber sherbimesh dhe te kryera vetem nga nje perdorues i meparshem.
Gjendje e pergjithshme teknike e shkelqyer, Motor, kambio dhe pjese xhenerike ne gjendje perfekte.
Reklama eshte e tepert
Tapiceri ne gjendje perfekte.
Goma te reja
Dy celesa. E sapoardhur nga Italia(Verona) me dogane te paguar, gati per targim.
E disponueshme per cdo kontroll te deshiruar nga ana e te interesuarve

Support Ukraine