Bookmark This

2005' Toyota Corolla

€4,600
Report This Ad!
  • 2005 Toyota Corolla in Tirane, Albania
  • 2005 Toyota Corolla in Tirane, Albania - 2
  • 2005 Toyota Corolla in Tirane, Albania - 3
Body: Wagon
Mileage: 70000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic

Toyota Corolla 1.4-NAFT-D-4D-AUTOMAT-VIT-2005-SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA-
ME DOGAN TE PAGUAR,MAK DISPONON:KONDICIONER KLIMA,XHAMA+PASQYRA -ELEKTRIKE,ANTIFURT,KASETOFON CD KOMANDA NE TIMON,ABS,AIRBAG,ESP-ETJ.ME KM TE VETAT TE CERTIFIKUARA ME LIBER NEN PERGJEGJSIN E PLOT DHE NGA ANA IME,GOMA 90%,,GJENDJE SUPER- KONTAKT Wiber-WhatsApp

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 27 December 2020