Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Toyota Avensis Verso

€4,000
6 photos
Age: 16 years
Mileage: 170000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual

Marka: TOYOTA
Modeli: COROLLA VERSO
D-4D
Viti: 2007
KM: 176.582( ORGJINALE )
Motorri: 2.0
L.djegse: NAFT ( diesel )
Trasmesjoni: MANUAL
OPSIONET
START / STOP
Kay less go
Komand ne Timon
Sound Menu , Radio , MP3 , CD , AUX
Klima AC
Me 6-Marshe + R
Salloni shume i paster
Goma 90%
MAKINA ESHTE NE SUPER GJENDJE
SHUME E PASTER SI BRENDA DHE JASHT
ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGA .
Makina eshte e gateshme per cdo lloj prove nga ana juaj.
Shoqerohet bashk me Garanci Motorrike dhe Kambjo
CMIMI : 4.000 € ( I DISKUTUESHEM & MUNDESI NDERRIMI )

LUSHNJE

  • 068Show phone
  • Lushnje
  • 4 February 2023
Support Ukraine