Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Toyota Auris

€6,700
2010' Toyota Auris photo #1
2010' Toyota Auris photo #2
2010' Toyota Auris photo #3
2010' Toyota Auris photo #4
2010' Toyota Auris photo #5
2010' Toyota Auris photo #6
6 photos
Age: 13 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Hybrid
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Toyota auris 1.8 benzin hybrid bateri 100% si e re kambjo automat kamer parkimi goma te reja sedilje me ngorhje sapo ardhur nga zvicra makina esht full option 4 lt 100km shum ekonomike. Mund te behet dhe me Gaz
Makina vetem shitet nuk ndrohet
Vw skoda mercedes benz skoda seat smart okazion elktrike bmw audi land rover renaul citroen nisan

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 17 September 2023
Support Ukraine