Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' Toyota Auris

€6,500
2008' Toyota Auris photo #1
2008' Toyota Auris photo #2
2008' Toyota Auris photo #3
2008' Toyota Auris photo #4
2008' Toyota Auris photo #5
2008' Toyota Auris photo #6
6 photos
Age: 15 years
Mileage: 140000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Toyota Auris 1.4 Nafte
Kambio Automatike
I blere me 0 Km
150.000 KM Origjinale
Sedilje me ngrohje
Me Letra te paguara per 2 vjet
Kondicioner, airbag, abs, radio,cd mp3
Xhama dhe pasqyra elektrike .
Me dy celesa me pult. Goma 100% .
Ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike.

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 13 December 2023
Support Ukraine