Bookmark This

2008' Toyota Auris

€3,999
Report This Ad!
  • 2008 Toyota Auris in Vlore, Albania
Body: Sedan
Mileage: 180000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Toyota auris 2.0 nafte ne gjendje shum t mire motorrike dhe xhenerike,,shum e paster si jashte dhe brenda,,2 Celsa,te gjitha sherbimet e bera,kambio manuale 6+1 marsha,,komanda ne timon,kasetofon mp3 me bagazhier 6CD,pasqyra me palosje,klima bizonale,fener me lupa,,drita antimjegull,,sensor parkimi vetem mbrapa,xhama te zi me Lishence,,Letrat te sapo prera,,mundesi nderrimi me makin me vlere me te ulet...Cmimi diskutueshem Pasi te shihet Makina

  • 069Show phone
  • Vlore
  • 24 March 2021