Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Toyota Auris

€5,000
6 photos
Age: 15 years
Mileage: 180000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual

SHITET TOYOTA AURIS 1.4 NAFTE 2007 I SAPO TARGUAR NE KORIK 2022 VAJ FILTRA BATERI TE SAPO NDRUARA MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIRE Si NGA ANA MOTORIKE XHENERIKE DHE ESTETIKE E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE KLM 185000 CMIMI 5000€PER ME TEPER INFO

  • 069Show phone
  • Durres
  • 18 September 2022
Support Ukraine