Report This Ad!
Bookmark This

2007' Toyota Auris

€4,850
2007 Toyota Auris in Vlore, Albania
Body: Hatchback
Mileage: 10000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Green

Toyota Auris me Kamjo Automatike.1.6 Gaz Benzin. Ipjandi i esht hedhur ne Gjermani ne vitin 2018.E Shenuar dhe ne Leje te Qarkullimit 163.000 Km Origjinale.Me Garanci..€.Dritat Xenon.Fenerat me Larje.Gz Dore te Timoni plus minus.Pilot Automatik.Me Dogane.Sensor Parkimi.Klima me Ekran Tronik.Gaxh Rimorqimi.Makina esht Shume e Paster.Gjendja Perfekt.Mund ta Coni te Mekaniku juaj per Kontroll. Nuk bej Nderim.

  • 069Show phone
  • Vlore
  • 7 November 2021