Bookmark This

2007' Toyota Auris

€4,000
Report This Ad!
  • 2007 Toyota Auris in Tirane, Albania
Body: Hatchback
Mileage: 180000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Brown

Shitet Toyota Auris 1.4 nafte,viti 2007,e sapoardhur nga Belgjik a.Ne suuuper gjendje,182 mije klm origjinale me liber sherbimesh.me dogane te paguar.Me klime gjendje perfekte,me komande tek timoni,gomat 80% te reja.Motor dhe kambio gjendje perfekt,pothuajse asnje gervishtje.I gatshem per cdo lloj prove.Cmimi 4000€ i diskutueshem.

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 10 April 2021