Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Smart Fortwo

€6,500
2011' Smart Fortwo photo #1
2011' Smart Fortwo photo #2
2011' Smart Fortwo photo #3
2011' Smart Fortwo photo #4
4 photos
Expired
3 months ago
Age: 12 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet smart brabus origjinal nga fabrika
Kasetofon kenwod me blututh te integruar pa prekur tel
Makina eshte super gjendje
Mitorri dhe kamio ne super gjendje
Panoramik
Makina ka ardhur nga zvicra super i paster
Ka dhe kater goma dimri

Support Ukraine