Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Smart Fortwo

€3,800
2007' Smart Fortwo photo #1
2007' Smart Fortwo photo #2
2007' Smart Fortwo photo #3
2007' Smart Fortwo photo #4
2007' Smart Fortwo photo #5
2007' Smart Fortwo photo #6
6 photos
Age: 16 years
Mileage: 120000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Smart ForTwo-600cc Benzine , Viti Prodhimit 2007 me 123.000 km , sallon komplet I veshur , tavan xhami panorama , xhama te zinj me certifikat , kondicioner , cd player , 2 celsa , disqe alumini , letrat te paguara , kualidimi deri 14.04.2025 , siguracioni deri 25.10.2023 , sherbimet e bera , I mbajtur per qef , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike..
Cmimi-3800 Euro I Diskutueshem

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 18 October 2023
Support Ukraine