Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' SEAT Leon

€5,300
2008' SEAT Leon photo #1
2008' SEAT Leon photo #2
2008' SEAT Leon photo #3
2008' SEAT Leon photo #4
2008' SEAT Leon photo #5
2008' SEAT Leon photo #6
6 photos
Age: 16 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

🇨🇭SHITET SEAT LEON SPORT FR.
🇨🇭2.0 BENZIN
🇨🇭VITI 2008.
🇨🇭I SAPOARDHUR NGA ZVICRA
🇨🇭FULL OPSION 🇨🇭
🇨🇭KAMJO AUTOMATIKE DSG
🇨🇭C’MIMI 5300 €
🇨🇭NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORIKE DHE GJENERIKE
🇨🇭I GATSHEM PER C’DO LLOJ PROVE

  • 069Show phone
  • Durres
  • 5 January 2024
Support Ukraine