Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2006' Seat Leon

€3,200
6 photos
Age: 16 years
Mileage: 15000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Red

Shitet arsye emigracjoni makina ka shum pak koh qe ka hyre ne shqipri 5 muaj qe eshte targuar nafte dhe shum ekonomike jan bere sherbimet si vaj filtra dhe baderi te re cl

  • 069Show phone
  • Durres
  • 18 September 2022
Support Ukraine