Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Seat Cordoba

€3,300
2 photos
Mileage: 10000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Black

Makina eshte ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike me te gjitha sherbimet e kryera me taksa dhe siguracion te paguara ..e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj.. cmimi pak I diskutushem...

  • 067Show phone
  • Tirane
  • 22 February 2022