Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' SEAT Altea

€4,900
2008' SEAT Altea photo #1
2008' SEAT Altea photo #2
2008' SEAT Altea photo #3
2008' SEAT Altea photo #4
2008' SEAT Altea photo #5
2008' SEAT Altea photo #6
6 photos
Age: 15 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Seat Altea xl ardhur nga Gjermania
Viti 2008
Motorr 2.0 nafte DI e kuqe
Cambio Automatike (6 marshe)
Navigator origjinal
Karikator me 6 cd
Fener me lupa bixenon
Baxha
Komanda ne timon
Pilot automatik
Sendilje me ngrohje
Sensore parkimi
Sensore shiu
Sensore dritash
Xhama elektrik
Xhama te zi origjinal
Pasqyra me palosje dhe ngrohje
Disqe 17 me goma te reja
Ganxhe per terheqje
220.000 km me garanci
Me dogan te paguar
Cmimi 4900€

  • 067Show phone
  • Durres
  • 15 December 2023
Support Ukraine