Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' SEAT Altea

€4,300
2007' SEAT Altea photo #1
2007' SEAT Altea photo #2
2007' SEAT Altea photo #3
2007' SEAT Altea photo #4
2007' SEAT Altea photo #5
2007' SEAT Altea photo #6
6 photos
Age: 16 years
Mileage: 250000 km
Fuel: LPG
Transmission: Manual
Exterior color: Black

Seat Altea XL 1.6 Gaz+Benzine motorr i thjeshte, impiant LandiRenzo viti 2007 me kamio manuale,kondicioner, Aux,sherbime te sapokryera se fundi rrip faze set, vaj i nderruar ,fashot e reja, dhe tjera..dokumenta shqiptare te paguara deri ne tetor 2023 dhe kolaudim deri ne dhjetor 2024.
Cmimi 4300€/ Mundesi nderrimi
Whatsapp

Support Ukraine