Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2015' Renault Twingo

€9,900
2015' Renault Twingo photo #1
2015' Renault Twingo photo #2
2015' Renault Twingo photo #3
2015' Renault Twingo photo #4
2015' Renault Twingo photo #5
5 photos
Age: 8 years
Mileage: 35000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Red

Shitet dhe NDERROHET. si e re 35 mi km e bler me 0 km te Renault ne tiran Shitet se kam mar makin te re

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 30 April 2023
Support Ukraine