Report This Ad!Rate This!Bookmark This

1999' Renault Scenic

€1,000Neg
1999' Renault Scenic photo #1
1999' Renault Scenic photo #2
1999' Renault Scenic photo #3
1999' Renault Scenic photo #4
1999' Renault Scenic photo #5
5 photos
Body: Off-road - 5 doors, 5 places
Previous owners: 1
Age: 24 years
Mileage: 100000 km
Power: 1900 hp
Fuel: Diesel
Transmission: Manual, 5 gears

Shitet makina Renault scenic viti 1998 me letra te paguara taksa dhe kolaudimi deri ne maj te vitit 2024 ndersa siguracioni deri ne shtator 2024! Makina eshte ne gjendje te mire teknike! Cmimi 1 milion leke te vjetra e diskutueshme! Per me shume info kontaktoni ne numrin e telefonit +355693051237!

  • 069Show phone
  • Besard
  • Tirane
  • 7 November 2023
Support Ukraine