Report This Ad!
Bookmark This

2008' Renault Modus

€2,700
  • 2008 Renault Modus in Kavaje, Albania
  • 2008 Renault Modus in Kavaje, Albania - 2
  • 2008 Renault Modus in Kavaje, Albania - 3
Body: Hatchback
Mileage: 140000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Manual
Exterior color: Blue

Shitet Renault Modus 1.2 Benzine me taksa siguracion Kolaudim per 2 Vjet!Viti 2008-149 Mije KM Origjinale me liber sherbimi dhe TUV!Ardhur nga Zvicra!Garanci per Km!Makina disponon Kambio Manuale Kondicioner (Funskjonal)ABS sistem frenimi Antifurt origjinal me alarm xhama elektrik Perde origjinale qe dalin nga Tapiceria pasqyra elektrike etj Makina eshte ne gjendje te shkelqyer!

  • 069Show phone
  • Kavaje
  • 23 September 2021