Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Renault Koleos

€5,900
2 photos
Age: 12 years
Mileage: 170000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

Shitet Renault Koleos 2.0 Diesel (4X4) e Sapo Targuar me Taksa Siguracion Kolaudim per 2 Vjet!Viti 2010-176 Mije KM Origjinale me Liber sherbimi Garanci per Km!Makina disponon Kambio Automatike dhe Tip-Tronic drita Automatike Pilot Automatik (Cruise Control)Ndezje Start-Stop Hapje dhe mbyllje e makines me buton nga dyert mjafton celesi Afer Sensore Parkimi origjinal Para-Mbrapa sensore shiu disqe alumini Origjinale me 4Goma 90% Clima tronic Digitale bi zona (funksionale)ABS ESP (sistem antirreshkitjes) Makina eshte ne gjendje te Perkryer gati per cdo prove nga ana juaj…MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE ADRESEN TONE AUTO_BEU OSE NE FACEBOOK AUTO-SALLON-BEU FALEMINDERIT

  • 069Show phone
  • Kavaje
  • 5 August 2022
Support Ukraine