Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' Renault Koleos

€6,300
2008' Renault Koleos photo #1
2008' Renault Koleos photo #2
2008' Renault Koleos photo #3
2008' Renault Koleos photo #4
2008' Renault Koleos photo #5
2008' Renault Koleos photo #6
6 photos
Age: 16 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic

🇨🇭Renault Koleos 2.0 Nafte 4x4🇨🇭
🇨🇭Viti - 2008-2009
🇨🇭Kambio - Automatike Tronic +/-
🇨🇭Kilometra - 191 242 te verifikueshme
🇨🇭Pershkrimi
🇨🇭Swiss Quality extra full option🇨🇭
🇨🇭2.0 DCi Nafte ekonomik ✅
🇨🇭Start / Stop
🇨🇭Tavan xhami panoramik
🇨🇭4x4 Aktivizohet manualisht sipas terrenit
🇨🇭Frena dore elektrike
🇨🇭Sedilje lekure
🇨🇭Sedilje me ngrohje
🇨🇭Tavolina tek sendilet per pasagjeret mbrapa
🇨🇭Navigator
🇨🇭Radio , CD , Aux , Mp3
🇨🇭AC Clima
🇨🇭Sensore shiu
🇨🇭Komanda ne timon
🇨🇭Limitator shpejtesie
🇨🇭Pilot automatik
🇨🇭ESP
🇨🇭Dy celesa perkates
🇨🇭Xhama te zinj
🇨🇭Perde xhamash mbrapa origjinale
🇨🇭Hapje bagazhi me dy pjese
🇨🇭8 Disqe dhe Goma (2 pale)
🇨🇭Ganxhe rimorkimi
🇨🇭Zgare mbajtese
🇨🇭Te gjitha sherbimet e kryera ne kohe rregullisht
🇨🇭E gatshme per cdo lloj prove dhe kontrolli nga ana juaj
🇨🇭Dogane e paguar gati per targim
🇨🇭Cmimi - 6300€

🇨🇭Vendodhja - Durres

  • 067Show phone
  • Durres
  • 21 January 2024
Support Ukraine