Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2017' Renault Kangoo

€9,450
2017' Renault Kangoo photo #1
2017' Renault Kangoo photo #2
2017' Renault Kangoo photo #3
2017' Renault Kangoo photo #4
2017' Renault Kangoo photo #5
2017' Renault Kangoo photo #6
6 photos
Age: 6 years
Mileage: 95000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: White

Shitet ose ndrrohet e sapo ardhur me dogan dhe letra te sapo paguara motorr 1.5 naft sistem eco shum ekonomike kilometra origjinale limitator shpejtesie, kondicioner etj mund ta kontrolloni tek mekaniku juaj I besuar cmimi I diskutueshem pasi makina te shifet nga afer flm

  • 069Show phone
  • Fier
  • 17 May 2023
Support Ukraine