Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Porsche Panamera

€14,999
6 photos
Age: 11 years
Mileage: 180000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: White

SHITET PORSCHE PANAMERA SUPER FULL 4.8 S VITI 2011 ME SENDILE NGROHJE FTOHJE PARA MBRAPA.TAPICERI NGJYR KAFE. MAKINA ESHTE GJERMANE DHE SUPER GJENDJE. PER VETEM 14999 EURO. VENDODHJE NE TIRAN

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 2 August 2022
Support Ukraine