Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Porsche Panamera

€14,999
6 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

SHITET PORSCHE PANAMERA SUPER FULL 4.8 S VITI 2011 ME SENDILE NGROHJE FTOHJE PARA MBRAPA.TAPICERI NGJYR KAFE. MAKINA ESHTE GJERMANE DHE SUPER GJENDJE. PER VETEM 14999 EURO. VENDODHJE NE TIRAN

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 2 Gusht 2022
Support Ukraine