Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Porsche Cayenne

€16,700
6 photos
Age: 12 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Shitet Okazion
-Porsche Cayenne
-Forca motorrike: 3.6 Benzine
-Behet 100% me gas
-Viti i prodhimit:2011
-Kilometra: 214.000 (origjinale)
-Kambio automat tiptronic 8g (C,S,Manual)
Opsionet qe disponon:
-Sallon lekure i zi shume i paster
-Sedilje elektrike me memorie tek dyert
-Sedilje me ngrohje para
-Lumbar support
-Timon lekure elektrik
-F1 ne timon
-Komando ne timon
-Navi i madh Am/Fm/Cd/Aux
-Tavan full panoramik
-Klima 2 zonale
-Sensor parkimi para mbrapa
-Start/Stop fiket ne semafor
-Off road mode
-Central lock
-Pasqyra me palosje/ngrohje/antiverbuese
-Pasqyrat ulen kur kalon tek R
-Cruise control
-Xhamat e zinj para,mbrapa
-Feneret Xeno,Bixeno inteligjent
-Led daylight running lights
-Stopat mbrapa me pika
-Mbyllja bagazhit me buton
Makina eshte ne gjendje te perkryer estetike dhe motorrike.Te gjitha sherbimet e kryera ne kohe.E sapo ardhur me dogane te prere.Gati per targa
-Cmimi: 16700 euro (i diskutushem)

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 10 March 2023
Support Ukraine