Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Porsche Cayenne

€16,700
2011' Porsche Cayenne photo #1
2011' Porsche Cayenne photo #2
2011' Porsche Cayenne photo #3
2011' Porsche Cayenne photo #4
2011' Porsche Cayenne photo #5
2011' Porsche Cayenne photo #6
6 foto
I skaduar
3 muaj më parë
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Shitet Okazion
-Porsche Cayenne
-Forca motorrike: 3.6 Benzine
-Behet 100% me gas
-Viti i prodhimit:2011
-Kilometra: 214.000 (origjinale)
-Kambio automat tiptronic 8g (C,S,Manual)
Opsionet qe disponon:
-Sallon lekure i zi shume i paster
-Sedilje elektrike me memorie tek dyert
-Sedilje me ngrohje para
-Lumbar support
-Timon lekure elektrik
-F1 ne timon
-Komando ne timon
-Navi i madh Am/Fm/Cd/Aux
-Tavan full panoramik
-Klima 2 zonale
-Sensor parkimi para mbrapa
-Start/Stop fiket ne semafor
-Off road mode
-Central lock
-Pasqyra me palosje/ngrohje/antiverbuese
-Pasqyrat ulen kur kalon tek R
-Cruise control
-Xhamat e zinj para,mbrapa
-Feneret Xeno,Bixeno inteligjent
-Led daylight running lights
-Stopat mbrapa me pika
-Mbyllja bagazhit me buton
Makina eshte ne gjendje te perkryer estetike dhe motorrike.Te gjitha sherbimet e kryera ne kohe.E sapo ardhur me dogane te prere.Gati per targa
-Cmimi: 16700 euro (i diskutushem)

Support Ukraine