Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Opel Vivaro

€6,500
2007' Opel Vivaro photo #1
2007' Opel Vivaro photo #2
2007' Opel Vivaro photo #3
2007' Opel Vivaro photo #4
2007' Opel Vivaro photo #5
2007' Opel Vivaro photo #6
6 photos
Age: 16 years
Mileage: 20000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: White

Shitet Opel Vivaro 2007 2.0 Nafte Super Gjendje. E Pershtatshme Per Qytet Dhe Per Rrug Te Largeta. 214000 Km. Super Ekonomik 6-7 Litra 100 Km. Kasetefon Android. Ambient Light. Me Te Gjitha Dokumentat E Paguara Per 1 Vit. Te Gjitha Sherbimet e Bera Ne Kohe Mund Ta Kontrolloni Tek Servisi Juaj I Besuar. Shitet Per Arsye Se Kam Marr Nje Furgon Me Te Madh. Ka Edhe Rafte Qe Do Hiqen. Per Cdo Informacion Kontaktoni Ne Nr Tel Faleminderit.

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 22 October 2023
Support Ukraine