Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Opel Meriva

€6,500
2011' Opel Meriva photo #1
2011' Opel Meriva photo #2
2011' Opel Meriva photo #3
2011' Opel Meriva photo #4
2011' Opel Meriva photo #5
2011' Opel Meriva photo #6
6 photos
Age: 12 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

Kambio Automatike
Motorri 1.7 Nafte viti 11/11/2010
Km 208.300 origjinale me liber sherbimesh .me garanci km.vaj filtra te kryer ne 🇨🇭 zvicer me fature ,rrip faze i nderruar
Makina disponon pilot automatik xhama te zinj origjinal klina,cd,aux,esp,kompjuter bordi mbyllje qendrore me pult 2 celsa ,makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike, makina ka ardhur me dt 2-9-2023 eshte e targuar dhe me letra+siguracion . Me liber sherbimi te gjitha te detajuara

  • 069Show phone
  • Durres
  • 28 December 2023
Support Ukraine