Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2006' Opel Meriva

€2,500
2006' Opel Meriva photo #1
2006' Opel Meriva photo #2
2006' Opel Meriva photo #3
2006' Opel Meriva photo #4
2006' Opel Meriva photo #5
2006' Opel Meriva photo #6
6 photos
Age: 17 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Shitet Opel Meriva ne gjendje shum te mir estetike dhe xhenerike te gjitha sherbimet e bera makina nuk ka nevoj per asnji sherbim goma te 4 te reja 1.3 naft shum ekonomike Cmimi i pa diskutushem...

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 17 September 2023
Support Ukraine