Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2014' Opel Insignia

€10,000
2014' Opel Insignia photo #1
2014' Opel Insignia photo #2
2014' Opel Insignia photo #3
2014' Opel Insignia photo #4
2014' Opel Insignia photo #5
2014' Opel Insignia photo #6
6 photos
Age: 9 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

> Modeli: Opel insignia
> Motori: 2.0
> Kambio: Automatik
>• Karburanti: Nafte
> Viti: 2014
> Km 205.000
> Opsionet:
>• Pasqyrat elektrike
> • Clima bi zonale
>• Cruse control (Limitator Shpejtesie
• Eco Sistem
• Timon me komanda
> | Clima Ac
> Gomat te reja
>• Xhamat e zinj
> Dritat (Auto)
> Cd, Aux, Phone,
>• Makina eshte ne super gjendje dhe sherbimet e bera ne koh gati per cdo lloj prove
Makina eshte e sapo ardhur nga gjermania

  • 069Show phone
  • Fier
  • 8 November 2023
Support Ukraine