Bookmark This

2015' Opel Corsa

€4,800
Report This Ad!
  • 2015 Opel Corsa in Tirane, Albania
Body: Hatchback
Mileage: 100000 km
Fuel: LPG
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Shitet opel corsa, viti 2015, kambio manual, 108 mij km (mund te verifikohen ne koncesionarin perkates), makina ka cdo servis te bere ne itali, benzin gas fabrike ( landirenzo), disponon sensor parkimi, sensor dritash, xhama te zinj origjinal te fabrikes, sendilje gjysme lekure gjysme rrobe, disqe alumini 16’, 4 goma t reja,nuk ka nevoje per asnje sherbim,makina eshte full n versionin e saj dhe e gatshme per cdolloj prove, kontakt tel ose viber/ whatsapp

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 4 March 2021