2011' Opel Corsa photo #1
2011' Opel Corsa photo #2
2011' Opel Corsa photo #3
2011' Opel Corsa photo #4
2011' Opel Corsa photo #5
2011' Opel Corsa photo #6
6 photos

2011' Opel Corsa

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€4,500
Published 25 June 2024ID: UgvERL

Information from the owner

Age: 13 years
Mileage: 140000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Manual
Exterior color: Black

Seller's comments about 2011' Opel Corsa

Opel corsa D 1.2 benzine,motorr me zinxhir me 4 pistona, e 2011me 149mijë km.Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Xhamat e pasem te zinj origjinale te fabrikes, disqe origjinal alumini, dhe te gjitha opsionet ne timon.Makina ka ngjyre te zeze perle,kamjo manuale,dhe është tek derë.Tapiceri shume e paster sedilet e prasme,te pa perdorura fare.Per me shume info mund ta shikoni nga afer ne Fier qytet.

Support Ukraine