Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Opel Corsa

€3,600
2011' Opel Corsa photo #1
2011' Opel Corsa photo #2
2011' Opel Corsa photo #3
2011' Opel Corsa photo #4
2011' Opel Corsa photo #5
2011' Opel Corsa photo #6
6 photos
Expired
11 months, 2 weeks ago
Age: 12 years
Mileage: 180000 km
Fuel: LPG
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Marka: OPEL
Modeli: CORSA
Viti: 2011
KM: 189.905 ( orgjinale )
Motorri: 1.2 ( super ekonomike )
L.djegse: Benzin / Gaz
Punon 100% ne Gaz ( motorr i thjesht )
Trasmesjoni: MANUAL
5 Marshe + R
Opsionet : Komand ne Timon
Limitator Shpejtesie
Kompjuter bordi
Radio , Cd , MP3 , AUX , Bluetooth
Hapje - Mbyllje qendrore
Frena Elektronike
Klima AC ( 4 zona )
Sallon Rrobe shume i Paster
Goma 90%
Komode , Familjare
SHUME E PASTER SI BRENDA DHE JASHT
MAKINA ESHTE NE SUPER GJENDJE
ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGA .
Makina eshte e gateshme per cdo lloj prove nga ana juaj.
Shoqerohet bashk me Garanci Motorrike dhe Kambjo
CMIMI OKAZION : 3.600 € ( I DISKUTUESHEM & MUNDESI NDERRIMI )
Për më shum informacion kontaktoni ne NR Tel
WhatsApp
LUSHNJE

Support Ukraine