Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' Opel Corsa

€5,200
6 photos
Age: 15 years
Mileage: 160000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Opel Corsa.1.4..AUTOMAT.
-Me dogane te paguar
-Cmimi 5200Euro
-E importuar nga zvicra-zyriu
-Te dhenat teknike
-Data e pare e registrimit.19/03/2008
-Kilometra te pershkruara171 -ORIGJINALE..
-Me liber sherbimesh.. -Motorr: Benzine me zinxhir, me 4 pistona
-Motorr i per'shtateshem per impjant gazi
-Kamjo AUTOMAT me vaj
-Fuqija:66. Kw(90.kf)
-Konsumi karburantit 8.0/5/6.0/(urban/autostrad/total)
- Mjaft ekonomik
-Euro 4
- Numri dyerve 5
-Numri veneve 5
-Ngjyre Gri metalizate
-Sediljet e para me ngrohje
-Timon me ngrohie
-Kondicioner
-Radjo CD MP3
-Fish AUX
-Komanda ne timon
-Gomat shum te mira..
-Timon elektrik
-Dritat automat
-Xhamat e pare me komandimt elektrik,sebashku me pasayrat
-Hapie gendrore me pult
-Makina eshte ne gjendje mjafte te mir, dhe shum e paster.
-Si jasht edhe brenda
-Thuaj si e re, perdorur me shum kujdes ne vendin e origines..!..
-TIP TOP
-Per me teper info

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 28 February 2023
Support Ukraine