Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' Opel Corsa

€5,200
6 photos
Age: 15 years
Mileage: 150000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Opel Corsa.1.4..AUTOMAT.

-Me dogane te paguar 5200 €
-E importuar nga zvicra-zyriu
-Te dhenat teknike
-Data e pare e regjistrimit.10/02/2008
-Kilometra te pershkruara157 -ORIGJINALE..
-Me liber sherbimesh..
-Sherbime te sapo kryera
Bateri e Re continental
Goma te reja continental
-Kit faze komplet
-Pompen e ujit
-Vaj
filtra..
-Motorr: Benzine me zinxhir,me 4 pistona
-Motorr i per'shtateshem per impjant gazi
-Kamjo AUTOMAT me vaj
-Fuqija:66. Kw(90.kf)
-Konsumi karburantit 8.0/5/6.0/(urban/autostrad/total)
-Mjaft ekonomik
-Euro 4
-Numri dyerve 5
-Numri veneve 5
-Ngjyre Gri metalizate
-Sediljet e para me ngrohje
-Timon me ngrohje
-Kondicioner
-Radjo CD MP3
-Fish AUX
-Komanda ne timon
-Gomat shum te mira..
-Timon elektrik
-Dritat automat
-Xhamat e pare me komandimt elektrik,sebashku me pasqyrat
-Hapje qendrore me pult
-Makina eshte ne gjendje mjafte te mir,dhe shum e paster.
-Si jasht edhe brenda
-Thuaj si e re,perdorur me shum kujdes ne vendin e origjines...!!!
-TIP TOP
-Per me teper info

NUK NDERROHET

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 26 February 2023
Support Ukraine