Report This Ad!
Bookmark This

2014' Opel Astra

€7,900
  • 2014 Opel Astra in Tirane, Albania
  • 2014 Opel Astra in Tirane, Albania - 2
  • 2014 Opel Astra in Tirane, Albania - 3
  • 2014 Opel Astra in Tirane, Albania - 4
  • 2014 Opel Astra in Tirane, Albania - 5
  • 2014 Opel Astra in Tirane, Albania - 6
Body: Sedan
Mileage: 100000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Opel Astra-1.6 Benzine-Gaz , Viti Prodhimit 2014 me 113.000 km , kambio automat , sallon cope, klima , cd player , disqe alumini , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike.. Cmimi—7.900 Euro I Diskutueshem ose ndrrohet
Viber—WhatsApFacebook---Erjon Auto Instagram--ErjonAuto

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 16 November 2021