Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2014' Opel Astra

€7,900
6 photos
Mileage: 100000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Opel Astra-1.6 Benzine-Gaz , Viti Prodhimit 2014 me 113.000 km , kambio automat , sallon cope, klima , cd player , disqe alumini , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike.. Cmimi—7.900 Euro I Diskutueshem ose ndrrohet Cel--Viber—WhatsAp

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 7 March 2022