Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Opel Astra

€6,600
2012' Opel Astra photo #1
2012' Opel Astra photo #2
2012' Opel Astra photo #3
2012' Opel Astra photo #4
2012' Opel Astra photo #5
2012' Opel Astra photo #6
6 photos
Age: 12 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Shitet opel astra viti 2012 motorri 2.0 nafte automat
Makina eshte ne gjendje shum te mir motorrike dhe estetike
ngrohje sediljesh ngrohje timoni etj.
sensor para mrapa
Xhamat mbrapa origjinal te zinj
Siguracion dhe taksa te paguara deri ne 06/2024
Makina eshte e ardhur nga zvicra
Cmimi eshte 6700 euro
Per ndrrim mund te behet ose me motorr nafte automat 1.3 ose benzine 1.4-1.8 automat
Jam privat ( jo tregtar )

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 24 January 2024
Support Ukraine