2007' Opel Astra photo #1
2007' Opel Astra photo #2
2007' Opel Astra photo #3
2007' Opel Astra photo #4
2007' Opel Astra photo #5
2007' Opel Astra photo #6
6 photos

2007' Opel Astra

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€4,500
Published 25 May 2024ID: lxuhJI

Information from the owner

Age: 17 years
Mileage: 190000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2007' Opel Astra

SHITET OPEL ASTRA
MOTORR 1.6 Gaz - Benzine
Kambio Automatike
VITI 2007
OPSIONET :
LIMITATOR SHPEJTESIE
DRITAT AUTOMATIKE ( NDIZEN DHE FIKEN VETE )
SENSOR SHIU ( FSHIRESET LEVIZIN KUR BIE SHI )
KOMANDA NE TIMON
KONDICIONER
XHAMAT ELEKTIK
SENDILE GJYSEM MESHINI SHUME TE PASTRA
Makina eshte shume e mirembajtur.

Support Ukraine