Report This Ad!
Bookmark This

2000' Opel Astra

€1,500
2000 Opel Astra in Lushnje, Albania
Body: Hatchback
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

opel benzin gaz ... i shkruajtur ne leje qarkullimi ... bareri e re .. goma te reja...motorr 1.4 ekotek ...ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.me letrat deri mars 2022dhe siguracion i paguar deri ne 25 mars 2022 ...6mund te kontrrollohet tek mekaniku juaj i besuar.perfekte dhe shum e mbajtur,mund te shkoni ta provoni ku te doni sarand kukes.telefonata serioze jo kureshtar shitet per emigrimi.

  • 069Show phone
  • Lushnje
  • 18 June 2021