Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Opel Antara

€6,500
2011' Opel Antara photo #1
2011' Opel Antara photo #2
2011' Opel Antara photo #3
2011' Opel Antara photo #4
2011' Opel Antara photo #5
2011' Opel Antara photo #6
6 photos
Age: 12 years
Mileage: 250000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Black

OPEL ANTARA 2.0 NAFTE 4&4 VITI 2011 ,E sapo ardhur nga Italia 253.000 klm origjinale ,Kambio Manuale 6+1 , Disqe alumini + goma 90% ,Xhama te zinj origjinal, Komanda ne timon ,Pasayra elektrike me palosje ,Limitator shpeitesie ,Klima Dixhital, Sallon Meshine(shume e paster) Sendilje me ngrohje Xhamat te 4 elektrik Sensor parkimi (para mbrapa) Abs, Esp, Airbag Radio, CD,Makina eshte ne gjendje perfekte nga ana motorrike dhe xhenerike,E perdorur nga nje Person,mund ta kontrolloni te mekaniku juaj me i besuar.! Sapo Targuar Dt 27.10.2023, Çmimi: 6500 euro ( Pak i diskutueshem)

  • 068Show phone
  • Fier
  • 14 November 2023
Support Ukraine