Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Opel Antara

€5,700
2010' Opel Antara photo #1
2010' Opel Antara photo #2
2010' Opel Antara photo #3
2010' Opel Antara photo #4
2010' Opel Antara photo #5
2010' Opel Antara photo #6
6 photos
Age: 13 years
Mileage: 170000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Black

📂Marka: OPEL
📂Modeli: ANTARA
📂Viti: 2010
📂Motorri: 2.0 ( CDTI )
📂L.Djegse : Naft ( diesel )
📂KM: 176.805 ( orgjinale )
📂Kambio: Manual
📁5 Marshe + R
📁Opsjonet : Navi
📁CD , MP3 , DVD , AUX , BLUETOOTH
📁Ngrohje sendilje
📁AC , KLIMA
📁Sensor Parkimi ( mbrapa )
📁Drita inteligjente
📁Sensor shiu
📁Sallon lekure dhe Rrobe ( e zeze ) shume e paster.
📂Limitator shpejtesie
📂Komand ne timon
📂Mbyllje pasqyrash
📁4X4
📂SUPER GJENDJE ( full )
📁ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGA
🆘Makina eshte e gateshme per cdo lloj prove nga ana juaj.
🆘Shoqerohet bashk me Garanci Motorrike dhe Kambjo
📂CMIMI : 5.700 € ( I DISKUTUESHEM & MUNDESI NDRRIMI )

🚘📍LUSHNJE

  • 068Show phone
  • Durres
  • 21 October 2023
Support Ukraine