Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' Opel Antara

€5,800
2008' Opel Antara photo #1
2008' Opel Antara photo #2
2008' Opel Antara photo #3
2008' Opel Antara photo #4
2008' Opel Antara photo #5
2008' Opel Antara photo #6
6 photos
Body: Pickup
Age: 16 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Shitet Opel Antara 2.0 CDTI kambio AUTOMAT nafte e vitit 2008 me 203.000 km. Makina eshte ne gjendje shum te mire dhe sherbimet e kryera rregullisht. Kondicioner funksional , 4x4 , sensora parkimi origjinal para mbrapa, komanda n timon. Mund ta kontrolloni. Cmimi 5800 pak i diskutueshem vetem nga afer.

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 10 February 2024
Support Ukraine