Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' Opel Antara

€5,500
2008' Opel Antara photo #1
2008' Opel Antara photo #2
2008' Opel Antara photo #3
2008' Opel Antara photo #4
2008' Opel Antara photo #5
2008' Opel Antara photo #6
6 photos
Body: Sedan
Age: 15 years
Mileage: 20000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Okazion pak dit .Opel Antara Automatik, Makin Germany, makina eshte super gjendje si motorike dhe xhenerike, sherbimet e sapo bera, letra te paguara, tapiceri lekur ngjyre cokollat, sedile me ngrohje,fener me lupa drita xenon, sensor parkimi para mbrapa, xhamat e zinj , pasqyra me palosje, pasqyrat me rezistenc, ganxh terheqje, goma te katerta te reja 100%, komanda timon, Navi, makina eshte me drejt kontrolli ku te deshironi. Mundesi Nderimi me makin me te vogel

Cmimi 5500 Euro

  • 069Show phone
  • Vlore
  • 29 December 2023
Support Ukraine