Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Opel Antara

€6,000
2007' Opel Antara photo #1
2007' Opel Antara photo #2
2007' Opel Antara photo #3
2007' Opel Antara photo #4
2007' Opel Antara photo #5
2007' Opel Antara photo #6
6 photos
Age: 16 years
Mileage: 25000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Shitet Opel Antara 2007
Motorri: 2.0 CDTI Nafte (me TI te kuqe) e shpejt
Viti: 2007
Kilometrat: +290 mij te verifikuara
Kambio: Automat
Ardhur nga gjermania para 2 vitesh
E levizur pak, per 2 vjet jan ber 12 mij kilometra
Letrat sapo te prera vaj filtra nderuar
Nga ana motorrike dhe xhenerike esht top
Ka cdo opsion te mundshem per modelin e vet
- Dritat led orgjinale, me lupa, me larje
- sensor parkimi para dhe mbrapa orgjinal
- sensor drite, sensor shiu, sensor per presjonin e gomave
- baxha xhami
- sedilje lekure, sedilje me levizje elektrike dhe memorje, sedilje me ngrohje
-klima 2 zona
- pasqyra antiverbim te treja dhe me palosje elektrike
- ABS, ESP, 4x4
-Ganxh mbrapa te veten
-ekran te madh me navi
Ka pak shenja parkimi
Shitet per arsye se do kaloj ne makin tjeter
Makin personale
Ndodhet ne fier, cmimi 6000 euro i padiskutueshem

  • 069Show phone
  • Fier
  • 15 September 2023
Support Ukraine