Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Mitsubishi Outlander

€11,900
2012' Mitsubishi Outlander photo #1
2012' Mitsubishi Outlander photo #2
2012' Mitsubishi Outlander photo #3
2012' Mitsubishi Outlander photo #4
2012' Mitsubishi Outlander photo #5
5 photos
Age: 11 years
Mileage: 130000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet Mitsubishi Outlander Sport 2012, me 7 vende.
Makina ka 136 mij km origjinale, te verifikueshme.
Taksa, siguracion per 1 vit.
Nafte 2.2 shume ekonomike.
Disponoj foto dhe video në momentin e blerjes në Zvicër.
Kambio automatike
Marsha ne timon
Motorri ne gjendje perfekte si i ri 136 mij km
Sendile lekure me ngohje ne super gjendje
Sistem 4WD
Xhama te zinje origjinal
Navi i madh me touch
Tavan panoramik

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 30 October 2023
Support Ukraine