Report This Ad!
Bookmark This

2009' Mitsubishi Outlander

€6,900
  • 2009 Mitsubishi Outlander in Durres, Albania
  • 2009 Mitsubishi Outlander in Durres, Albania - 2
  • 2009 Mitsubishi Outlander in Durres, Albania - 3
  • 2009 Mitsubishi Outlander in Durres, Albania - 4
  • 2009 Mitsubishi Outlander in Durres, Albania - 5
Mileage: 140000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Blue

Mitsubishi Outlander 2.2 Intense 4WD, Nafte, Viti 2009. 6+1 vende, 4x4 me ridodo elektrike me 3 nivele: 4x2, 4x4 automatike dhe 4x4 me opsionin LOCK per terrene te veshtira “per ne male edhe per ne borre, akull”. I sapo ardhur nga Zvicra me dogane te Sapopaguar, futur ne Shqiperi me 31 Korrik 2021. KM orgjinale 147000, Liber sherbimesh ne Zvicer, Disqe Aulumini, Pasqyra me palosje, Xhama te zinje orgjinale, 4 xhama elektrik, Sendilje me ngrohje, 156 kuaj fuqi, Sedilje kastor, Hapje mbyllje pa çeles, Lares fenerash, Sensor parkimi mbrapa, Pilot Automatik, Klima, 8 pale Goma: Verore edhe Dimerore. Gati per Targa. Çmimi 6900€ i diskutueshem!

  • 068Show phone
  • Durres
  • 9 August 2021